Dźej Gurudew, drodzy Wielbiciele!

Pragniemy przekazać Wam najświeższe informacje odnośnie nowego projektu realizowanego w Polsce. 

Gurudźi poprosił, aby w każdym kraju, w którym aktywnie działa Bhakti Marga, powstał Aśram. Obecnie mamy już w Polsce tymczasowy Aśram w domu Swamiego Vishwaatmikaanandy w Kłodawie, który jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych wielbicieli, i w którym już odbywa się wiele zajęć. Naszym długoterminowym celem jest doprowadzenie do powstania w Polsce docelowego większego Aśramu, który będzie stanowić centrum aktywności polskiej Bhakti Margi. Jest to bardzo ambitny, a zarazem ekscytujący projekt, który będzie służył nam wszystkim. Aby osiągnąć ten cel będzie potrzebne współdziałanie wszystkich polskich Wielbicieli i Sympatyków Sri Paramahamsy Vishwanandy. Gurudźi chcąc zainspirować i wspomóc nasze dążenie do tego celu, pozwolił nam na zakupienie szczególnych murti, które najpierw będą nas wspierać i błogosławić w obecnym Aśramie w Kłodawie, a docelowo znajdą swój dom w naszym, przyszłym wymarzonym Aśramie. Pragniemy, byście stali się częścią tego projektu, tak byśmy wszyscy mogli mieć dom, w którym Gurudźi i wszyscy bhaktowie w Polsce będą mogli odnaleźć jedność – jako rodzina, w której bije jedno serce.

Kiedy Swami Atmika był w Indiach podczas festiwalu Holi w tym roku, Gurudźi udzielił Swego błogosławieństwa na zakup pary pierwszych murti dla przyszłego Aśramu – Radhy i Kryszny, których wzory osobiście wybrał. Te Murti będą miały wysokość około 1 metra każda i zostaną wykonane ze srebra w pracowni we Wryndawanie. Kriszna będzie miał srebrny kolor skóry, a Radha złoty. Poniżej zamieszczamy Ich zdjęcie.

Przyłącz się do naszej akcji zbierania funduszy.

Aby Murti mogły przybyć do Polski konieczne jest zmobilizowanie polskich wielbicieli Gurudźiego w celu zebrania odpowiednich funduszy. Musimy uzbierać kwotę 3.000 € do końca października 2019! 

Traktujemy sfinansowanie zakupu Murti jako pierwszy, symboliczny, ale bardzo ważny, krok w wielkim dziele stworzenia nowego Aśramu. Będzie to jednocześnie sprawdzian naszego zaangażowania w tę sprawę i gotowości do jej wspierania w miarę naszych możliwośći. 

Liczymy na to, że to zadanie rozbudzi też w nas zapał i chęć posiadania nowego Aśramu w Polsce. Dlatego dajemy sposobność wszystkim Wielbicielom, aby mogli pomóc wykonać ten pierwszy krok i sprowadzić Radhę i Krysznę do Polski. Murti przeznaczone są dla wszystkich bhaktów z Polski, dlatego chcemy, byście mieli możliwość poczuć, że One należą do każdego z nas. 

Jak możesz pomóc?

Namrata podjęła się koordynacji zbiórki środków na Murti, więc kontaktujcie się z nią bezpośrednio emailem (na adres: namrata@bhaktimarga.pl) telefonicznie lub przez Telegram, w celu uzyskania informacji, w jaki sposób można przekazać swój wkład na zakup Murti.

Prosimy osoby dokonujące wpłat na Murti o przekazanie swoich danych kontaktowych, gdyż będziemy chcieli osobiście podziękować wszystkim, którzy wesprą tę akcję. Będziemy także rozsyłać im zaproszenia na ceremonię zainstalowania i pobłogosławienia Murti, kiedy już przybędą do Kłodawy.

Co jeszcze można zrobić?
– Przekazuj innym informacje o tym projekcie.
– Wspieraj projekt powstawania Aśramu w Polsce.

Masz pytania?
Telefon
: +48 884 388 388

Emial
namrata@bhaktimarga.pl