Organizujemy kursy Atma Kriya Yogi, Mudr oraz warsztaty OM Chanting regularnie na terenie całej Polski i zapraszamy cię na nie z całego serca!

Kursy Atma Kriya Yoga

Czy nie cudownie byłoby każdego dnia budzić się z głębokim uczuciem wdzięczności za każdy oddech, odczuwając połączenie z Boskością
i całkowicie ufając wewnętrznemu prowadzeniu? To właśnie dzieje się każdego dnia, gdy praktykujesz Atma Kriya Yogę. Atma Kriya Yoga to coś więcej niż tylko praktyka medytacji, technik oddechowych (pranajamy), mudr czy asan. To codzienne dostrajanie się do uniwersalnej harmonii wszechświata – a gdy podnoszą się Twoje wibracje, zmieniasz się Ty i zmienia się również Twoje otoczenie. Bo pozytywne wibracje są zaraźliwe!
Skontaktuj się z nauczycielem prowadzącym dany kurs i zapisz się na swój kurs Atma Kriya Yogi.  Nauczyciel przekaże ci również szczegóły organizacyjne dotyczące kursu.

14-15 kwietnia, Warszawa
Katarzyna (Deviki), tel. 791 187 433,
e-mail: deviki108@gmail.com

12-13 maja, Kraków
Aleksandra Chmielarczyk (Kadambari), tel. 604 094 132,
e-mail: kadambari@bhaktimarga.pl

Jeśli chcesz uczestniczyć w kursie Atma Kriya Yogi w danym mieście w innym terminie lub w kursie indywidualnym, skontaktuj się z wybranym nauczycielem. Z pewnością znajdziecie dogodny termin.

Kursy Mudr

ręka Sri Swamiego Vishwanandy w gjana mudrze, Shree Peetha Nilaya

Mudry to gesty wykonywane ręką, mające niezwykłą moc oddziaływania, przyspieszające proces wzrostu duchowego oraz wprowadzające równowagę fizyczną. Przekierowują energię twojego ciała, aby zharmonizować oraz wzmocnić cię w twoim codziennym życiu. Z mudrami wiąże się wiele różnych korzyści. Każda z mudr ma swoją unikalną moc, którą przekazuje praktykującemu ją joginowi. Jak to możliwe, aby jakaś technika, w której używa się tylko rąk, oczyszczała z negatywności, a nawet spalała karmę? Mudry to energetyzujące gesty wykonywane ręką lub całym ciałem. Używane są w celu oczyszczenia dróg energetycznych, co wspomaga rozwój duchowy oraz wzmacnia i harmonizuje ciało. Z mudrami wiąże się wiele różnych korzyści. Paramahamsa Vishwananda inicjował ludzi w trzydzieści nauczanych przez Niego mudr, a każda z tych mudr ma swoją unikalną moc.

Możliwe jest zorganizowanie kursu mudr w każdym mieście po zebraniu się grupy chętnych na kurs.

Izabela Wójtowicz (Vasudevi), tel. 601 517 900,
e-mail: vasudevi@bhaktimarga.pl


Warsztaty OM Chanting

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej     o dźwięku OM lub pragniesz prowadzić w przyszłości sesje OM Chanting, to jednym z warunków jest ukończenie warsztatu OM Chanting. Skontaktuj się w tej sprawie pisząc na adres e-mail: omchanting@bhaktimarga.pl, aby uzyskać informacje o prowadzonych w Polsce warsztatach OM Chanting, jak również o możliwości uczestniczenia w sesjach OM Chanting na terenie całej Polski.
Możesz również uczestniczyć w warsztacie OM Chanting prowadzonym przez Skyp`a – w dogodnym dla ciebie czasie i miejscu.