Dźej Gurudew drodzy przyjaciele!

Piszę do was ten list, ponieważ Paramahamsa Vishwananda podkreślił ponownie, że chciałby, aby podczas tegorocznego Holi we Wryndawanie odbył się wielki festiwal i aby wzięli w nim udział wielbiciele ze wszystkich krajów.

On się bardzo cieszy na to wydarzenie, a ponieważ podobała mu się noworoczna impreza rockowa, chciałby, aby w Delhi lub Haridwarze (miasto jest jeszcze nie wybrane), podczas pielgrzymki Holi, również odbył się koncert rockowy!

(Holi Rock 😊 ))!!!

Dodatkową wspaniałą wiadomością jest to, że Gurudźi zgodził się także, aby 17 marca odbył się we Wryndawanie darszan.

Większość z was doskonale wie, jakim przywilejem jest możliwość przebywania z Gurudźim we Wryndawanie w Indiach, bycia blisko niego i otrzymywania jego wielkich błogosławieństw. Każda pielgrzymka jest szczególna na swój sposób, niepowtarzalna. Podczas tej pielgrzymki Gurudźi będzie podróżował z grupą, odwiedzając sekretne miejsca wiosek Wradźy, których niewielu pielgrzymów ma okazję odwiedzić i podziwiając piękno terenów wiejskich, w których Kryszna i Radha spędzili razem dużo czasu przeżywając swoje lile. W planach jest także wycieczka łodzią po Jamunie w czasie Holi; nie zabraknie także oczywiście darszanów w świątyniach, gdzie kapłani oraz wielbiciele odgrywają Holi z Panem.

Nadal istnieje możliwość zgłoszenia swojego udziału i rejestracji:

https://www.bhaktimarga.org/Holi2017 (9-19 marca)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z matadźi Abirami: abirami@bhaktimarga.org

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda Mahaprabhu Ki Dźej!

Zespół Koordynatorów Bhakti Marga Indie