DARSZAN
ONLINE

Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz osobiście spotkać się z Paramahamsą Vishwanandą oraz doświadczyć bezwarunkowej Miłości i błogosławieństwa otrzymując Jego darszan w zaciszu własnego domu.

’Kiedy otrzymujesz darszan, patrzę na twoją duszę i widzę twoją Jaźń, prawdziwego Ciebie. Widzę piękno, które nosisz w sobie. Chcę, żebyś ty też to zobaczył i urzeczywistnił.’

Paramahamsa Vishwananda

FORMA REJESTRACJI

Pamiętaj: błogosławieństwo online jest dostępne tylko dla osób stale mieszkających w Polsce.

 

DARSZAN ONLINE

Darszan oznacza „boską wizję” – ujrzenie i bycie ujrzanym przez Boga. Otrzymanie darszanu od w pełni urzeczywistnionego Mistrza, który żyje w stałym zjednoczeniu z Bogiem, to bardzo rzadki i wyjątkowy skarb, którego nie można przegapić.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, Paramahamsa Vishwananda postanowił udzielać Darszanów Online! Bez względu na to, w którym zakątku świata się znajdujesz, nadal możesz osobiście spotkać się z Mistrzem oraz doświadczyć bezwarunkowej Miłości i błogosławieństwa poprzez Jego darszan.

JAK TO DZIAŁA​?

Aby otrzymać darszan Paramahamsy Vishwanandy, trzeba pobrać i zainstalować darmową aplikację Zoom na komputerze, smartfonie lub innym urządzeniu.

Paramahamsa Vishwananda dołącza do spotkania, gdy wszyscy uczestnicy są już połączeni i gotowi. Będziecie mogli się nawzajem widzieć.Twój mikrofon będzie wyciszony, jednak On będzie mógł rozmawiać z całą grupą.

Paramahamsa Vishwananda poprowadzi całe spotkanie. Pozostaje jedynie cieszyć się chwilą.

WYRAŹ SWOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ

Otrzymanie darszanu Mistrza który urzeczywistnił Boga, jest bezcennym darem. Jeśli chciałbyś wyrazić wdzięczność za otrzymane błogosławieństwo, możesz wesprzeć nasze dalsze działania dobrowolnym datkiem.

Dzięki twojemu wsparciu będziemy mogli organizować kolejne darszany oraz inne wydarzenia online z Paramahamsą Vishwanandą. Jesteśmy wdzięczni za każdy wkład.

FAQ

u

Jaki jest cel darszanu?

Paramahamsa Vishwananda często mówi, że w chwili darszanu ściera kurz i brud z lustra naszej duszy, abyśmy mogli coraz lepiej odzwierciedlać światło Boga.

u

Co robić podczas darszanu?

Tak naprawdę nie musisz nic robić. Po prostu ciesz się chwilą. To jest czas na to, by zanurzyć się w tym doświadczeniu.

u

Co zyskam dzięki darszanowi?

Podczas darszanu każdy otrzymuje coś innego, dokładnie to, czego w danej chwili potrzebuje. Dla niektórych będzie to błogosławieństwo, dla innych przemiana, a dla jeszcze innych uzdrowienie. A przede wszystkim, darszan to dzielenie się Miłością.

u

Jaki strój jest odpowiedni?

Nawet jeśli otrzymujesz darszan we własnym domu, pamiętaj, że idziesz na spotkanie z Bogiem. Dlatego prosimy o ładny, skromny strój (zakrywający ramiona oraz dekolt).

u

Jakie to uczucie?

Każdy darszan jest nowym doświadczeniem. Dla każdej osoby będzie to jej własne, wyjątkowe przeżycie. Niezależnie od tego, czy coś poczujesz, czy nie, ten moment sprawi, że głęboko w tobie coś zostanie przebudzone. I nie musisz sobie tego w danej chwili uświadamiać.

u

Kto może uczestniczyć w darszanie?

Darszany są otwarte dla wszystkich. Nie ma żadnych ograniczeń. Wszyscy mogą czuć się zaproszeni, niezależnie od wiary czy tradycji. Otrzymanie błogosławieństwa jest bezpłatne, jednak datki zawsze są mile widziane.